business english

Paczki Polska Irlandia

Niezwykle duża ostatnio emigracja zarobkowa Polaków na Wyspy Brytyjskie sprawiła, że na rynku przesyłek kurierskich stworzyła się swego rodzaju luka. Postanowiliśmy zapełnić tą lukę świadcząc usługi kurierskie. Obecnie dostarczamy paczki Polska Irlandia, jak również dostarczmy paczki do Anglii. Nadana przez Państwa Paczka do Irlandii jest dostarczana do każdego, nawet maleńkiego miasteczka w Irlandii Północnej czy Południowej. Z odbiorcami umawiamy się telefonicznie – zarówno w przypadku gdy chodzi o odebranie pakunku od nadawcy, jak również o miejsce i czas jej dowozu.

Pozostaje ci tylko, że wypełnisz zgłoszenie na naszej stronie www, a my weźmiemy pudełko w ustalonym czasie oraz w możliwie najszybszym czasie doręczymy Paczki z Anglii do Polski. Nie mamy dodatkowych opłat- a raczej – gwarantujemy upusty. Nasze opłaty za usługę zawierają podstawowe ubezpieczenie! Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zachęcamy również do zaznajomienia się z spisem cen naszych usług kurierskich i z wytycznymi odnośnie pakowania.

Jesteśmy firmą przewozową, która wyspecjalizowała się w przewozie przesyłek kurierskich pomiędzy Polską a Anglią a także Irlandią. Dostarczamy powierzone nam paczki między: Polską a Anglią, Irlandią, Walią, Szkocją jak również Irlandią Płn., i też z wyszczególnionych powyżej krajów do Polski. Dajemy gwarancję na pełną obsługę. Wszelkie dyspozycje realizujemy szybko i rzetelnie.

Stosunkowo spora grupa naszych rodaków przebywa w tej chwili w Irlandii. Część z nich planuje tam pozostać na stałe, a część wyjechała tylko na pewien okres w celach zarobkowych.

Paczki Polska Irlandia

Każda emigracja ma to do siebie, że na pewien czas zrywa kontakty z krajem. Nie chodzi tu bynajmniej o kontakt telefoniczny lub tzw. mailowy, te stosunkowo łatwo utrzymać. Chodzi o coś więcej np. o brak dostępu do ulubionych książek, ubrań czy też smakołyków. Jednym ze starych sposobów podtrzymujących więzi rodzinne są tzw. paczki.

Jeszcze do niedawna paczki Polska - Irlandia można było tylko wysłać za pośrednictwem monopolisty Poczty Polskiej, dziś mamy do wyboru bardzo wiele firm kurierskich. W większości przypadków firmy kurierskie paczki Polska -Irlandia dostarczają według zasady door to door, czyli od drzwi nadawcy do drzwi odbiorcy. Przyspiesza to i ułatwia w zdecydowany sposób całą procedurę przesyłek paczek za granicę, a klientom zaoszczędza czas i pieniądze.

W tym miejscu trzeba dodać, że paczki Polska – Irlandia o standardowej wadze do 30 kg dostarczane są do rąk odbiorcy w przeciągu ok. 96 godzin od daty nadania. Każda szanująca się firma kurierska legitymuje się podpisaniem umowy z firmami ubezpieczeniowymi, które w razie niespodziewanych problemów z przesyłką pokrywają ewentualne straty.