business english

Paczka do Irlandii

Jako kurier Anglia Polska posiadamy prawo odmówić przyjęcia do wysyłki pakunków bez wyjawienia powodu. Jednocześnie kodujemy dane osobowe naszych klientów. Dbamy o to aby oferowane przez naszą firmę usługi były w sposób zawodowy i konsekwentny przeprowadzane. Koszty zawieruszenia lub zniszczenia paczki są rekompensowane przez ubezpieczenie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Paczki Irlandia, Anglia, Polska są transportowane przez naszą firmę kurierską w sposób bardzo rzetelny. Dowodem na to jest niezwykle mały procent zgubionych i zniszczonych pakunków. Żywimy przeświadczenie, że będą Państwo zadowoleni z klasy naszych dostaw. Wszystkie uwagi odnośnie obsługi pocztowej prosimy kierować na adres biura. Żywimy nadzieję, że dzięki nam paczka do Anglii zostanie pewnego rodzaju ikoną błyskawicznej wymiany biznesowej między Polakami i ich rodzinami, a Anglikami jak również Irlandczykami. I przysłuży się do wzrostu przedsięwzięć Polsko – Irlandzko – Angielskich.

Liczna ostatnimi laty emigracja krajanów na Wyspy Brytyjskie sprawiła, że w branży kurierskiej wytworzyła się swego rodzaju luka. Zdecydowaliśmy zapełnić tą lukę wykonując usługi kurierskie. Teraz kolportujemy paczki Polska Irlandia, i także dostarczmy paczki do Anglii. Nadana przez Państwa Paczka do Irlandii jest dostarczana do każdego, nawet maleńkiego miasteczka w Irlandii. Z klientami umawiamy się dzwoniąc – zarówno jeśli chodzi o odebranie pakunku od zleceniodawcy, jak również o miejsce i datę jej dostarczenia.

Zawierzone naszemu przedsiębiorstwu Paczki Anglia Polska są ubezpieczone. Odbieranie pakunków od nadawcy i dowóz do adresata zajmuje koło siedmiu dni. Chociaż cały czas dokładamy dużych starań, by uefektywnić nasz transport. Z tego powodu kupiliśmy nowoczesne busy pocztowe doskonale dostosowane do dalekich tras. Nasze samochody są regularnie konserwowane, co ma wyeliminować potencjalną usterkę samochodu i w ten sposób wykluczyć opóźnienia w doręczaniu paczek.